Publikováno 21. 09. 2015 v rubrice Novinky

Cvičení chlapců a děvčat ve školním roce 2015/2016

Cvičení chlapců a děvčat ve školním roce 2015/2016 V pondělí od 17 do 19 hodin v Koterovské sokolovně budou probíhat tradičně tréninky florbalu pro chlapce ve věku 6-15 let. Pro starší 15 let slouží čtvrteční tréninky od 17:30 do 19 hodin. Naučí se zde koordinaci, přihrávky, různá cvičení s hokejkou a míčkem a v neposlední řadě kolektivnímu přístupu, jelikož florbal není záležitostí jednotlivce, ale týmu. Tyto tréninky však nezahrnují výhradně florbal, můžete se zde naopak těšit i na fotbal, házenou a v případě hezkého počasí i baseball. Pro ty, kteří nemají kolektivní sportování příliš v lásce, nebo není florbal sportem, který by je zajímal, je tu i středeční cvičení, které probíhá od 17:30 do 19 hodin taktéž v Koterovské sokolovně. Děti si zde osvojí základy lehké atletiky, gymnastiky, plavání (občas jdeme do bazénu na Slovanech) a zahrají si i zábavné kolektivní hry. Tato cvičební hodina se týká i dívek, cvičení je společné. Děvčata k tomu mají ještě páteční cvičení od 16 do 17 hodin tamtéž. Vyzkouší si základy různých tanců, od aerobicu až po základy latinskoamerických tanců. Cvičíme však i s různými tanečními pomůckami, jako jsou pompony, hůlky a jiné kreativní náčiní. V prvním cvičebním pololetí se připravujeme na Mikulášskou besídku, která se již tradičně koná začátkem prosince, a děti zde předvedou své nově nabyté dovednosti v různých pohybových skladbách. Pro velký úspěch se pak s těmito skladbami vystupuje i na sokolském plese, který se koná v lednu.

Rozvrh naleznete zde: http://www.sokolkoterov.cz/rozvrh/

Přehled:

Chlapci: 800,- Kč / rok (bez florbalu 500,- Kč)
Pondělí: 17 - 19 florbal
Středa: 17:30 - 19 všestrannost