Dětský maškarní bál

V neděli  11.3.2012 v 15 hodin se opět sešlo spoustu dětí na dětském maškarním bále. Byly tu k vidění různé masky, jako třeba: čarodějnice, princezny, opraváři, fotbalisté, ale i Batman, Spiderman a spoustu dalších. Pro děti zde bylo připraveno mnoho soutěží-florbal, hod na cíl, padák s nafukovacími balonky, prolézání pytli nebo skákání na malých gym-balech. Některé děti, které měly odvahu dokonce zazpívalo do mikrofonu. Objevovala se většinou písnička Skákal pes, ale zazněla i písnička od Michala Davida, Nonstop. Potom se děti popraly o bohatou tombolu a nakonec ještě všichni společně tancovali na několik písniček. Kolem 18. Hodiny už byla sokolovna skoro prázdná. Bylo to zábavné odpoledne.