Závody všestrannost 2011

Závody sokolské všestrannosti 2011

12.3. plavecké závody - Zúčastnili se dva "přerostlí" předškoláci, kteří ročníkem spadají už mezi žáky, Vilda Hrnčíř a David Pompl. Sice se neumístili, ale nasbírali důležité body do všestrannosti

5.4. "malé závody" v gymnastice, neboli přebor naší jednoty. Děti závodily ve třech skupinách, předškolačky dívky, předškoláci kluci a "přerostlí" předškoláci, kteří již závodili v sestavách mladších žáků I. Tyto závody byly pro děti zážitkem samy o sobě - cvičení před diváky a bodové hodnocení porotou, některé zažily i mírnou nervozitu ve snaze podat co nejlepší výkon. Odměnou byly pro každou kategorii zvlášť krásné medaile a diplomy se žabičkami, které hrdě nosíme i na tričkách, také drobný dáreček a sladkost. Tyto naše závody byly zároveň kvalifikační pro "velké závody", neboli župní přebor, aby se totiž ukázalo, kdo sestavy opravdu zvládne, i bez dopomoci.

16.4. Župní přebor závodů všestrannosti v gymnastice a šplhu na T.J. Sokol Plzeň I. - Z předškoláků závodily Zuzanka a Klárka Korandovy, Barunka Mastná (krásné 4.místo ve velké konkurenci dívek), Kristinka Šloufová, Josífek Zvonař (4.místo), Hyneček Hrnčíř (vynikající 3.místo mezi i o dost staršími soupeři !) Do mladších žáků I. přešli Vilda Hrnčíř (krásné 5.místo) a Adámek Weber (7.příčka) a statečně hájili koterovské barvy v nových sestavách. Mezi žákyněmi I.nás měla reprezentovat Terezka Kahounová, ta však těsně před závodem dostala anginu a tak byla smutná, že nebude moci předvést vlastní nové sestavy, které předtím tak pilně trénovala, a dokončit celý cyklus závodů všestrannosti. Zbyla tak jen Alžběta Zvonařová mezi staršími žákyněmi IV., která získala stříbrnou medaili.

gymn

30.4. Závody zálesácké zdatnosti - župní přebor na Sokole Roudná. V kategorii mladšího žactva zazářila naše hlídka Vilda Hrnčíř, Kačka Mastná, Šimon Mejtský - byli druzí, mezi předškoláky pak Zuzanka Korandová také druhá, následovaná třetím Josífkem Zvonařem, čtvrtým Hynkem Hrnčířem, pátou Klárkou Korandovou a šestou Barunkou Mastnou. Děti si závody užily, jako každý rok, a i když od pořadatelů nedostali medaile, jen diplomy, odměnou jim byla pochvala a sušenka.

10.5 "malé závody" v atletice , neboli přebor naší jednoty na hřišti za 21.ZŠ, pro všechny, i ty nejmenší sokolíčky s rodiči. Závodilo 17 dětí ve třech kategoriích. Předškolaček dorazilo mimořádně málo, a tak si pravou kovovou medaili (sponzorský dar koterovskéfirmy Jiko Jitky Kondrysové) odvezla zlatá Dianka Kumpová, stříbrná Eliška Brabcová i bronzová Emmička Svobodová. Mezi malými předškoláky zabodoval Josífek Zvonař, Kubík Motlík, Hynek Hrnčíř, Lukášek Vágner, Kubík Říha a Adámek Lowy. Mezi "přerostlými" předškoláky pak byl hravě nejlepší o rok starší Martin Pejřimovský, za ním pak vrstevníci Adámek Weber, Ríša Svoboda, Vilda Hrnčíř a David Pompl. Kromě kovových medailí pro vítěze dostal každý závodník medaili fidorkovou, protože každý přeci při závodě zvítězil sám nad sebou!MA

15.5. Župní přebor v atletice žákyň a žáků. na T. J. Sokol Petřín - z našich "přerostlých" předškoláků závodili Ríša Svoboda, David Pompl, Adámek Weber, Šimon Mejtský a Vilda Hrnčíř. Protože byli ve své kategorii mladších žáků I. úplně nejmladší, žádný z nich se neprobojoval až na stupně vítězů. V celkové soutěži všestrannosti však byl nejmladší z nich, Vilda Hrnčíř v celé Plzeňské župě jediným a tedy nejlepším závodníkem a vítězem celé soutěže! Gratulujeme! Mezi žákyněmi v atletice závodily: mladší žákyně I.: Terka Kahounová, Barča Kondrysová, starší žákyně III: Kačka Kondrysová, starší žákyně IV Alžběta Zvonařová a jediné dvě dorostenky Veronika Stará (zlato) a Kristina Bartovská (stříbro). Alžběta Zvonařová dokončením celé všestrannosti na stříbrné pozici postupuje do celostátního kola v Tyršově domě v Praze v červnuA2011

18.5. Župní přebor v atletice předškoláků na T. J. Sokol Petřín. Nejmladším, ale zdaleka ne nejslabším závodníčkem byl ani ne tříletý Adámek Novák, dále Anička Pomplová, Klárka Korandová, Vašík Tolar, Josífek Zonař, Kubík Říha, Barunka Mastná a Zuzanka Korandová. Mezi kluky na třetí příčku mezi desítkami závodníčků dosáhl Josífek Zvonař alias Speedy a v celkovém součtu všestrannosti spolu s gymnastikou byl dokonce druhý. Mezi dívkami pak z všestrannosti získala bronz Barunka Mastná. Děkujeme za vzornou reprezentaci jednoty - všichni jste byli moc šikovní!